Tereza Picková

ONLINE KURZ ŠPANĚLŠTINY ZAMĚŘENÝ NA SUBJUNTIVO

Bojujete s tímto způsobem ve španělštině?

Nebo vám subjuntivo ještě nic neříká?

Rádi byste se ho naučili ovládat a už ho nikdy nezapomenout?

Mám pro vás online kurz pro pokročilé studenty, který navazuje na můj kurz zaměřený na minulé časy.
V tomto kurzu pochopíte subjuntivo a už vám nebude dělat nejmenší problém.

 • Chcete jednou pro vždy pochopit subjuntivo a naučit se ho používat?
 • Rádi byste se učili z pohodlí svého domova a v době, která vyhovuje vám? 
 • Ať už je váš důvod jakýkoliv, věřím, že můj kurz vám pomůže. Bude ale potřeba, abyste se španělštině věnovali a plnili úkoly v kurzu. Zakoupení kurzu nestačí. Jste připraveni?

V online kurzu se budete učit:

 • efektivně a nebude se upřednostňovat jen jedna nebo dvě jazykové disciplíny (např. slovíčka a gramatika), je potřeba se věnovat i ostatním disciplínám, aby to nedopadlo tak, že třeba po 10 letech studia pořád rodilým mluvčím nerozumíme a nejsme schopni dát dohromady kloudnou větu
 • budete se učit tak, abyste španělštinu mohli začít co nejdřív aktivně používat a to ve všech jazykových disciplínách (rozumět, číst, psát a mluvit)
 • nebudete se učit o španělštině přemýšlet a analyzovat ji, ale používat ji, myslet v ní, to zabrání pomalému, neplynulému vyjadřování, kdy si věty a slovíčka v hlavě překládáte a přemýšlíte o gramatických pravidlech, je to nepříjemné vám i tomu, kdo vás poslouchá
 • kurz je formou samostudia, učíte se v dobu, která vyhovuje vám, zároveň máte ke kurzu mou plnou podporu, můžete se na cokoliv zeptat a samozřejmě mi posílat vypracované úkoly ke kontrole

Kdo vás bude kurzem provádět?

 

Jsem Tereza Picková a budu vaší průvodkyní na cestě ke španělštině. 

Jazyky jsou mojí vášní a zvlášť španělština je mou srdeční záležitostí. 

Věnuju se také dalším cizím jazykům a tomu, jak se je učit efektivně. 

Baví mě, že se můžu v jazycích poměrně rychle zlepšovat a že je můžu používat ve skutečném životě. Pochopila jsem, že člověk nepotřebuje dlouhá léta, aby se naučil mluvit a rozumět rodilým mluvčím. Už za pár měsíců lze vidět velký pokrok.

Jsem hispanistka, lektorka a překladatelka španělštiny. Ráda pomůžu na cestě ke španělštině i vám.

Jak bude kurz probíhat?

 • Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí google učebny (google classroom), ve které najdete všechny potřebné materiály. E-mail s přístupem do učebny dostanete nejpozději v den zahájení kurzu.
 • Kurz bude trvat minimálně 12 týdnů. (Kurz ještě dotvářím, tak je možné, že bude i delší)
 • Jedna lekce bude trvat 1 – 2 týdny. Vždy dostanete úvodní lekci formou video prezentace a další dny budou určeny k trénování s dalšími doplňujícími aktivitami.
 • Po celou dobu tam budu pro vás, budu odpovídat na dotazy, upozorňovat na případné nedostatky a vysvětlovat případné nejasnosti. Budu vám také dávat svou zpětnou vazbu na písemné i nahrané úkoly, které mi budete posílat.
 • Měli byste se tedy naučit co to je subjuntivo, jak se tvoří v přítomném čase i v časech minulých a kdy se používá.
 • Součástí kurzu bude i 1 individuální půlhodinová konverzace nebo konzultace online. Kdykoliv o ni budete mít zájem, tak se mi ozvete a domluvíme se na termínu. Kdo bude mít zájem o víc konverzací nebo konzultací, tak si je může přiobjednat za speciální cenu pro účastníky kurzu.
 • Pokud náhodou nebudete stíhat tempo kurzu, budete chtít odjet na dovolenou nebo nebudete mít z jakéhokoliv důvodu na kurz chvíli čas, není to problém, všechny materiály budou v kurzu uloženy, můžete se k nim vracet nebo se k nim dostat i zpětně a vše dohnat, nebo jet prostě svým tempem.
 • Moji zpětnou vazbu na úkoly a odpovědi na vaše dotazy budu poskytovat ještě 3 měsíce po skončení kurzu.

CO VÁS V KURZU KONKRÉTNĚ ČEKÁ?

Úvodní videolekce

Ke každé nové lekci dostanete vysvětlení a přehled nové látky ve videolekci, ke které se budete moct vracet tak často, jak budete potřebovat. Lekci dostanete i v pdf, abyste si ji mohli třeba i vytisknout.

Namluvené texty s otázkami a pdf

Slovní zásobu, výslovnost i gramatiku se budete moct učit s namluvenými texty, ke kterým budete mít i pdf s překladem. S otázkami budete trénovat myšlení ve španělštině.

Úkoly k procvičování

Kromě úvodních lekcí a namluvených textů budete průběžně dostávat i další různorodé úkoly k procvičování. Uslyšíte i mnoho materiálu namluveného rodilými mluvčími pro studenty španělšity.

1 konverzace nebo konzultace

V ceně kurzu je i 1 konverzace (případně konzultace), abyste si ji mohli, kromě jiných cvičení v kurzu, tentokrát vyzkoušet jeden na jednoho. Kdo bude mít zájem konverzovat více, lze si konverzace přiobjednat.

Moje podpora po celou dobu kurzu

Po celou dobu kurzu a ještě 3 měsíce po jeho skončení se mě můžete na cokoliv ptát. Ráda vám odpovím na všechny vaše otázky, nejasnosti a pochybnosti. Heslo: Blbá otázka neexistuje. Nebojte se tedy zeptat.

Zpětná vazba na vaše úkoly

Po celou dobu kurzu a ještě 3 měsíce po jeho skončení mi můžete posílat vámi vypracované úkoly ke kontrole. Všechny úkoly opravím a pošlu vám svou zpětnou vazbu, abyste věděli, na čem případně ještě zapracovat.

KDY KURZ ZAČNE A KOLIK BUDE STÁT?

Kurz začne 13. května 2024 a bude trvat minimálně 12 týdnů.

Cena kurzu je

3500 Kč.

Pokud se do kurzu chcete přidat i po jeho začátku, není to vůbec žádný problém. Všechny materiály budete mít k dispozici a budete tedy moct vše dohonit, nebo prostě postupovat svým tempem. 

Pro koho JE kurz vhodný?

Pro koho kurz vhodný NENÍ?

 • pro pokročilé studenty, kteří už ovládají minulé časy ve španělštině
 • pro lidi, kteří to myslí se španělštinou vážně a jsou připraveni se jí pravidelně věnovat
 • pro lidi otevřené moderním metodám studia jazyků, které fungují a jsou efektivní
 • pro začátečníky a mírně pokročilé studenty, kteří zatím neovládají minulé časy a základy španělštiny
 • pokud už subjuntivo ovládáte a nečiní vám žádný problém
 • pro lidi, kteří se španělštině nehodlají pravidelně věnovat
 • pro lidi, kteří si myslí, že je jazyk naučí lektor a oni nebudou muset dělat nic

Reference mých studentů

Facebookový kurz jsem si opravdu velmi užila. Každý den mě čekal zábavný úkol, časově zcela zvladatelný, ač bylo zadání rozlišné, kurz postupoval podle úrovně. Nejvíce nápomocné byly strukturované krátké věty, kde byla dobře zachycena gramatika i slovní zásoba. Lektorka byla vždy připravena pomoci. Děkuji a těším se na další.
Veronika Černá
absolventka kurzu pro mírně pokročilé a kurzu na minulé časy
Tenhle club je naprostá špička! Španělštinu se učím už 2 roky a hledala jsem místo, kde bych si mohla svoje znalosti každý den více procvičovat a prohlubovat, abych nevyšla ze cviku. Tento club je přesně to pravé, protože mi umožňuje se jazyku každý den alespoň chvíli věnovat, navíc zábavnou formou. Jak se říká, je lepší 10 min. každý den než 2 hodiny jednou za čas. V clubu jsou různorodá témata pro trénink čtení, psaní, poslechu i mluvení. Lektorka je profesionální, vždy poradí či pomůže, když je potřeba a je vidět, že má hluboké zkušenosti s moderní výukou jazyků. Rozhodně to není nuda jako ve škole. 🙂 Pokud tedy chcete svou španělštinu stále udržovat a zlepšovat, zde najdete vhodný prostor a možná i nové přátele.
Lenka Řezníčková
milovnice španělské kultury, kubánské salsy a kryptoměn, www.cestakesnu.cz
Jako vášnivý samouk mám odzkoušeno spoustu fb stránek a skupin a několik online kurzů. Některé mi vyhovují více, jiné méně. Club de aficionados de español Terezy Pickové je ale unikátní projet na českém internetu, který na to jde úplně jinak. Vyvrací mýty týkající se učení jazyka a používá funkční metody, o kterých se všude jen mluví, ale málo kdo je dokáže plnohodnotně využívat. Postupem času jsem mnohé ze svých dřívějších aktivit učení se španělštiny omezila, abych se mohla věnovat naplno aktivitám v klubu a čas určený k učení tak využívala opravdu efektivně. Kurz je zábavný, nabízí velké množství pestrých a originálních aktivit a je veden profesionální lektorkou, která poskytuje plnou podporu. Doporučuji všem, kteří to se španělštinou myslí vážně, chtějí se v ní reálně posunout a zároveň je odrazují standardní výukové modely nebo pocit, že se posouvají jen minimálně. Jde to i jinak. A funguje to.
Zdeňka Blahová
studentka španělského klubu

Neváhejte a vstupte do kurzu ještě dnes. Začněte se učit španělsky efektivně a uvidíte, že i za pár týdnů se toho můžete hodně naučit.  

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nejste si jistí, zda to bude pro vás to pravé? Naprosto vám rozumím. Ještě mě třeba neznáte, nevíte, co přesně čekat.

Kurz si můžete vyzkoušet a pokud se do 2 týdnů od začátku kurzu rozhodnete, že pro vás není vhodný, vrátím vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili, a současně vás odeberu ze skupiny. 

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY NEBO VÁM NENÍ NĚCO JASNÉ?

Napište mi na e-mail: info@terezapickova.cz a vše spolu vyřešíme.