Myslíte si, že zrovna vy se cizí jazyk prostě naučit nemůžete?

 

 Věříte, že na jazyky nemáte talent a vzdali jste to?

 

 Učíte se dlouhá léta a výsledky pořád nejsou moc valné?  

 

CHYBA NENÍ VE VÁS!

 

Každý se může naučit cizí jazyk a rychleji, než si myslí. Jen je potřeba vědět, jak na to, vybrat si ten správný způsob, který vám bude vyhovovat a bude vás bavit, a přestat používat neefektivní způsoby učení jazyků, které vás jen připravují o čas, peníze i sebedůvěru.  

Možná si opravdu myslíte, že se jazyk nemůžete naučit.

Nejste v tom sami, je mnoho lidí, kteří si to myslí, i já věřila tomu, že se nikdy nenaučím anglicky, že tomu jazyku nikdy nebudu rozumět, a dnes si umím třeba užít i film nebo seriál bez problémů v angličtině. 

Také jsem si dřív myslela, že naučit se cizí jazyk je něco náročného, co vyžaduje mnoho času, studia, dřiny, dlouhých hodin vyplňování nudných gramatických a jiných cvičení a učení se dlouhatánských seznamů slovíček zpaměti.  

A pak to zklamání a zoufalství, když přece jen to vše děláte:

  • věnujete jazyku mnoho času,
  • obětujete své koníčky, abyste se mohli učit,
  • platíte si drahé kurzy, kupujete předražené učebnice,
  • a ještě k tomu vás to vůbec nebaví

a nakonec, i po dlouhých letech učení, nejste schopni porozumět rodilým mluvčím, při mluvení jste nejistí, pořád si překládáte z rodného jazyka, přemýšlíte o gramatických pravidlech a vyjadřujete se pomalu, moc vám to nejde, pokud vůbec, a máte pocit, že vlastně nic neumíte.  

Poznáváte se v tom? Nebo aspoň částečně?  

 ŘEŠENÍ EXISTUJE! 

E-book: 7 pravidel, jak se učit jazyky efektivně

jak se učit jazyky efektivně

Učení jazyků je mnohem jednodušší, než si myslíte. 

Stačí nahradit tradiční, a bohužel často neefektivní, metody výuky cizích jazyků metodami přirozenými a efektivními. 

Zjistila jsem, co opravdu funguje, učení jazyků jsem si začala nesmírně užívat a sepsala jsem pro vás své mnohaleté zkušenosti na cestě k jazykům a vznikl tento e-book.

V e-booku se dozvíte:

Jazyků se nemusíte bát

Z jazyků nemusíte mít strach. Naučit se cizí jazyk není žádná věda, jen je potřeba vědět, jak na to a neztrácet čas neefektivními a nudnými způsoby učení.

Učení jazyka nesmí být nuda

Abyste u učení jazyka vytrvali, musí vás to bavit. A učení jazyka může být zábavné. Musíte ho jen propojit se svými koníčky a vybrat si pro vás ten vhodný způsob. Jde to!

Každý se může naučit cizí jazyk

Není pravda, že cizí jazyk se může naučit jen někdo. Cizí jazyk se může naučit kdokoliv a nepotřebuje k tomu žádný speciální talent.

Zjistíte, že gramatika není to nejdůležitější

Ano, zjistíte, že cizí jazyk není jen o gramatice, a že je potřeba dělat i jiné věci, které jsou naopak mnohem zábavnější než mechanické vyplňování gramatických cvičení.

K ovládnutí jazyka stačí cca 2 roky

Budete-li se jazyku efektivně a pravidelně věnovat, přibližně za 2 roky se už můžete v jazyce domluvit a rozumět rodilým mluvčím.

Dostanete návod, jak na to

V e-booku dostanete podrobný návod, jak na efektivní učení jazyků. Co dělat, abyste se mohli rychle zlepšovat ve všech jazykových disciplínách a aby vás to i bavilo.

 

Kdo jsem a proč si myslím, že vám mohu pomoct?

 

Jmenuji se Tereza Picková. 

Ukazuji lidem, jak se učit jazyky efektivně, a že učení může být i zábavné. 

Jsem expertka na jazyky, hispanistka, překladatelka a korektorka. 

Nejen díky studiu hispanistiky na FF UK v Praze jsem se naučila  výborně španělsky, ale domluvím se i anglicky a italsky.

Učím se ale i další jazyky, protože mě to moc baví, jde to snáz, než jsem si kdy myslela a je to prostě zábava, je to můj velký koníček. Je tolik zajímavých cizích jazyků. 

Učím lidi, že každý se může naučit jakýkoliv cizí jazyk a rychleji, než si myslí.

Udělejte si z jazyků koníčka i vy!  

Ráda vám poradím, jak na to. 🙂 

K e-booku dostáváte zdarma tento bonus:​

Můj jazykový plán

V tomto jazykovém plánu se můžete zamyslet nad svou motivací k naučení se vámi zvoleného jazyka a stanovit si konkrétní kroky, které pro to uděláte. 

Můžete si také vytisknout tabulku, do které si budete zapisovat, co jste pro jazyk, který den udělali. Uvidíte tak, že i když postupujete po malých krůčcích, pro jazyk toho děláte mnoho. 

Také vás bude nutit se jazyku pravidelně věnovat, aby tabulka nezůstala prázdná. 

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď platební kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Reference

Terezin e-book je plný osvědčených a fungujících tipů, které jsou opravdu zásadní pro efektivní zvládnutí cizího jazyka. Pokud jste zatím nepotkali učitele, který by vám je osobně představil, tento e-book je pro vás chybějícím klíčem k tomu, abyste se v cizím jazyce konečně mohli odlepit z místa.
Pavla Heřmanovská
kouč pro váš lepší život, www.pavlahermanovska.cz
E-book je velmi přínosný a v něčem mi dost otevřel oči. Vždyť je to tak jasné, jak to že se takto jazyky neučí? Některá doporučení jsem intuitivně dělala, i když ne úplně přesně, jiná pro mě byla nová (i když logická). Určitě doporučuju všem, kterým nevyhovuje klasický přístup. Nečekejte ale, že po přečtení e-booku budete umět jazyk líp. Budete mnohem líp vědět, jak na to, bude vás to bavit, ale budete pro to muset něco udělat. Já už se na to těším.
Krystýna Suchá
Podpora žen v mateřství, pohybu a kreativitě, www.kristynasucha.cz
Věnuji se studiu cizích jazyků už mnoho let. Ve škole jsme se je vždy učili složitým, namáhavým a demotivujícím způsobem. Díky tomuto e-booku jsem však zjistila, že k učení se jazyků můžeme přistupovat mnohem rychlejší, efektivnější a hlavně zábavnější metodou. Že studium gramatických pravidel je spíše na škodu, protože nás nenaučí v jazyce myslet, nebo že mnohem více se naučíme poslechem než čtením učebnice a vyplňováním nudných cvičení. A mnoho dalších skvělých tipů. Jednoznačně velice hodnotný e-book, který doporučuji všem, co se zajímají o studium cizích řečí, ať již profesionálně nebo jako zálibu.
Lenka Řezníčková
investorka a mentorka v oblasti kryptoměn a finanční vzdělanosti, www.cestakesnu.cz

Garantuji vám spokojenost:

Zjistili jste, že e-book není pro vás nebo že informace v něm obsažené pro vás nejsou ničím nové nebo přínosné? 

K e-booku máte garanci 21 dní na vrácení peněz. 

Napište mi do 21 dnů od zakoupení e-booku, že chcete peníze zpět a já vám je bez otázek vrátím. 

Potřebujete s něčím pomoct?

Potřebujete s něčím poradit, nastal nějaký problém? 

Napište mi na info@terezapickova.cz