Tereza Picková

ONLINE KURZ ŠPANĚLŠTINY PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

Toužíte se naučit tento krásný jazyk?

Rádi byste se učili efektivně, ale zároveň tak, aby to nebyla nuda?

Chcete se učit z pohodlí svého domova a v dobu, která vám vyhovuje?

Mám pro vás online kurz pro mírně pokročilé studenty. Navazuje na můj online kurz pro začátečníky. Je vhodný i pro ty, kteří mají mírné základy a chtějí svou španělštinu dál rozvíjet.

 • efektivně a nebude se upřednostňovat jen jedna nebo 2 jazykové disciplíny (např. slovíčka a gramatika), je potřeba se věnovat i ostatním disciplínám, aby to nedopadlo tak, že třeba po 10 letech studia pořád rodilým mluvčím nerozumíme a nejsme schopni dát dohromady kloudnou větu
 • budete se učit tak, abyste španělštinu mohli začít co nejdřív aktivně používat a to ve všech jazykových disciplínách (rozumět, číst, psát a mluvit)
 • nebudete se učit o španělštině přemýšlet a analyzovat ji, ale používat ji, myslet v ní, to zabrání pomalému, neplynulému vyjadřování, kdy si věty a slovíčka v hlavě překládáte a přemýšlíte o gramatických pravidlech, je to nepříjemné vám i tomu, kdo vás poslouchá
 • nemusíte být v určitý čas online, budete studovat v dobu, která vyhovuje vám, lekce jsou formou samostudia, zároveň máte ke kurzu mou plnou podporu a můžete se na cokoliv ptát a posílat mi vypracované úkoly ke kontrole

V online kurzu se budete učit:

 • efektivně a nebude se upřednostňovat jen jedna nebo 2 jazykové disciplíny (např. slovíčka a gramatika), je potřeba se věnovat i ostatním disciplínám, aby to nedopadlo tak, že třeba po 10 letech studia pořád rodilým mluvčím nerozumíme a nejsme schopni dát dohromady kloudnou větu
 • budete se učit tak, abyste španělštinu mohli začít co nejdřív aktivně používat a to ve všech jazykových disciplínách (rozumět, číst, psát a mluvit)
 • nebudete se učit o španělštině přemýšlet a analyzovat ji, ale používat ji, myslet v ní, to zabrání pomalému, neplynulému vyjadřování, kdy si věty a slovíčka v hlavě překládáte a přemýšlíte o gramatických pravidlech, je to nepříjemné vám i tomu, kdo vás poslouchá
 • kurz je formou samostudia, učíte se v dobu, která vyhovuje vám, zároveň máte ke kurzu mou plnou podporu, můžete se na cokoliv zeptat a samozřejmě mi posílat vypracované úkoly ke kontrole

Kdo vás bude kurzem provádět?

 

Jsem Tereza Picková a budu vaší průvodkyní na cestě ke španělštině. 

Jazyky jsou mojí vášní a zvlášť španělština je mou srdeční záležitostí. 

Věnuju se také dalším cizím jazykům a tomu, jak se je učit efektivně. 

Baví mě, že se můžu v jazycích poměrně rychle zlepšovat a že je můžu používat ve skutečném životě. Pochopila jsem, že člověk nepotřebuje dlouhá léta, aby se naučil mluvit a rozumět rodilým mluvčím. Už za pár měsíců lze vidět velký pokrok.

Jsem hispanistka, lektorka a překladatelka španělštiny. Ráda pomůžu na cestě ke španělštině i vám.

Jak bude kurz probíhat?

 • Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí Google učebny (Google Classroom), ve které najdete všechny potřebné materiály. Je pouze potřeba mít e-mail u Gmailu. 
 • E-mail s přístupem do učebny dostanete nejpozději v den zahájení kurzu
 • Kurz poběží 11 týdnů
 • První týden bude věnován zopakování základů, hlavně přítomného času a pak každý týden začne novou lekcí, ta bude ve formě video prezentace a některé další dny v týdnu dostanete doplňující aktivity k procvičování a prohlubování znalostí a budete moct ve skupině i trénovat. 
 • Po celou dobu tam budu pro vás, odpovídat na dotazy, upozorňovat na případné nedostatky a vysvětlovat případné nejasnosti. Do konce kurzu byste tedy už měli umět vyjádřit budoucí čas, podmiňovací způsob, rozkazy, některý minulý čas a další důležité struktury a také si rozšíříte slovní zásobu o další várku nejpoužívanějších slov.
 • Součástí kurzu je i jedna půlhodinová online konverzace nebo konzultace. Není povinná, ale určitě je dobré je využít a procvičit si, co už umíte říct. Až o ni budete mít zájem, ozvete se mi a domluvíme se na vhodném termínu. Kdo bude chtít konverzací nebo konzultací víc, bude možné si je přiobjednat.

CO VÁS V KURZU KONKRÉTNĚ ČEKÁ?

Úvodní videolekce

Ke každé nové lekci dostanete vysvětlení a přehled nové látky ve videolekci, ke které se budete moct vracet tak často, jak budete potřebovat. Lekci dostanete i v pdf, abyste si ji mohli třeba i vytisknout.

Namluvené věty s otázkami a textem

Slovní zásobu, výslovnost i gramatiku se budete moct učit s namluvenými větami, ke kterým budete mít i text s překladem. S otázkami budete trénovat myšlení ve španělštině.

Úkoly k procvičování

Kromě úvodních lekcí a namluvených vět budete průběžně dostávat i další různorodé úkoly k procvičování. Uslyšíte i mnoho materiálu namluveného rodilými mluvčími pro studenty španělšity.

1 konverzace nebo konzultace

V ceně kurzu je i 1 konverzace (případně konzultace), abyste si ji mohli, kromě jiných cvičení v kurzu, tentokrát vyzkoušet jeden na jednoho. Kdo bude mít zájem konverzovat více, lze si konverzace přiobjednat.

Moje podpora po celou dobu kurzu

Po celou dobu kurzu a ještě 2 měsíce po jeho skončení se mě můžete na cokoliv ptát. Ráda vám odpovím na všechny vaše otázky, nejasnosti a pochybnosti. Heslo: Blbá otázka neexistuje. Nebojte se tedy zeptat.

Zpětná vazba na vaše úkoly

Po celou dobu kurzu a ještě 2 měsíce po jeho skončení mi můžete posílat vámi vypracované úkoly ke kontrole. Všechny úkoly opravím a pošlu vám svou zpětnou vazbu, abyste věděli, na čem případně ještě zapracovat.

Klikněte na tlačítko KOUPIT KURZ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. Přístup do kurzu dostanete nejpozději v den začátku kurzu. 

KDY KURZ ZAČNE A KOLIK BUDE STÁT?

Kurz začne 5. února 2024 a bude trvat 11 týdnů.

Cena kurzu je

3600 Kč.

Pokud se do kurzu chcete přidat i po jeho začátku, není to vůbec žádný problém. Všechny materiály budete mít k dispozici a budete tedy moct vše dohonit, nebo prostě postupovat svým tempem. 

Pro koho JE kurz vhodný?

Pro koho kurz vhodný NENÍ?

 • pro mírně pokročilé studenty, kteří už ovládají slovesa v přítomném čase
 • pro lidi, kteří to myslí se španělštinou vážně a jsou připraveni se jí pravidelně věnovat
 • pro lidi otevřené moderním metodám studia jazyků, které fungují a jsou efektivní
 • pro úplné začátečníky
 • pro pokročilé studenty
 • pro milovníky gramatických cvičení
 • pro lidi, kteří se španělštině nehodlají pravidelně věnovat
 • pro lidi, kteří si myslí, že je jazyk naučí lektor a oni nebudou muset dělat nic

 

Reference

Kurz španělštiny pro pokročilé se mi líbil. Potrénovala jsem poslech v různých videích, rozšířila slovní zásobu, naučila se novou gramatiku a nakonec si vyzkoušela i mluvení při online hodině. Vše splnilo, co jsem očekávala.
Alena Pešková
absolventka kurzu pro mírně pokročilé
Facebookový kurz jsem si opravdu velmi užila. Každý den mě čekal zábavný úkol, časově zcela zvladatelný, ač bylo zadání rozlišné, kurz postupoval podle úrovně. Nejvíce nápomocné byly strukturované krátké věty, kde byla dobře zachycena gramatika i slovní zásoba. Lektorka byla vždy připravena pomoci. Děkuji a těším se na další.
Veronika Černá
absolventka kurzu pro mírně pokročilé
Kurz mi dal dobré základy španělštiny. Naučil mě orientovat se ve výslovnosti i bez nějakého drilu a potíží. Moc mi vyhovovaly každodenní aktivity, výuková videa s následným procvičováním byla úžasná. Také jsem díky tomuto kurzu poznala různé tradice a zajímavosti ze života španělsky mluvících zemí. Za mě výborný online kurz s možností studovat jazyk z pohodlí domova, bez časového presu a s maximální podporou paní lektorky. Už jsem doporučila známým se zájmem o španělštinu.
Romana Štočková
absolventka kurzu pro začátečníky i pro mírně pokročilé

Neváhejte a vstupte do kurzu ještě dnes. Začněte se učit španělsky efektivně hned od začátku a uvidíte, že i za pár týdnů se toho můžete hodně naučit.  

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nejste si jistí, zda to bude pro vás to pravé? Naprosto vám rozumím. Ještě mě třeba neznáte, nevíte, co přesně čekat.

Kurz si můžete vyzkoušet a pokud se do 2 týdnů od začátku kurzu rozhodnete, že pro vás není vhodný, vrátím vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili, a současně vás odeberu ze skupiny. 

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY NEBO VÁM NENÍ NĚCO JASNÉ?

Napište mi na e-mail: info@terezapickova.cz a vše spolu vyřešíme.