Tereza Picková

ONLINE KURZ ŠPANĚLŠTINY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Toužíte se naučit tento krásný jazyk?

Rádi byste se učili efektivně, ale zároveň tak, aby to nebyla nuda?

Chcete se učit z pohodlí svého domova a v dobu, která vám vyhovuje?

Mám pro vás online kurz pro úplné začátečníky, který poslouží i zaseknutým tzv. věčným začátečníkům.

 • Možná chcete začít se španělštinou, ale nevíte, jak na to. 
 • Nechce se vám do klasického kurzu, na individuální lekce nemáte buď čas nebo peníze. 
 • Rádi byste se učili z pohodlí svého domova a v době, která vyhovuje právě vám
 • Chcete dělat velké pokroky už od začátku a nechcete sklouznout do skupiny tzv. věčných začátečníků. 
 • Ať už je váš důvod jakýkoliv, věřím, že můj kurz vám pomůže. Bude ale potřeba, abyste se španělštině věnovali a plnili úkoly v kurzu. Zakoupení kurzu nestačí. Jste připraveni?

V online kurzu se budete učit:

 • efektivně a nebude se upřednostňovat jen jedna nebo 2 jazykové disciplíny (např. slovíčka a gramatika), je potřeba se věnovat i ostatním disciplínám, aby to nedopadlo tak, že třeba po 10 letech studia pořád rodilým mluvčím nerozumíme a nejsme schopni dát dohromady kloudnou větu
 • budete se učit tak, abyste španělštinu mohli začít co nejdřív aktivně používat a to ve všech jazykových disciplínách (rozumět, číst, psát a mluvit)
 • nebudete se učit o španělštině přemýšlet a analyzovat ji, ale používat ji, myslet v ní, to zabrání pomalému, neplynulému vyjadřování, kdy si věty a slovíčka v hlavě překládáte a přemýšlíte o gramatických pravidlech, je to nepříjemné vám i tomu, kdo vás poslouchá
 • kurz je formou samostudia, učíte se v dobu, která vyhovuje vám, zároveň máte ke kurzu mou plnou podporu, můžete se na cokoliv zeptat a samozřejmě mi posílat vypracované úkoly ke kontrole

Kdo vás bude kurzem provádět?

 

Jsem Tereza Picková a budu vaší průvodkyní na cestě ke španělštině. 

Jazyky jsou mojí vášní a zvlášť španělština je mou srdeční záležitostí. 

Věnuju se také dalším cizím jazykům a tomu, jak se je učit efektivně. 

Baví mě, že se můžu v jazycích poměrně rychle zlepšovat a že je můžu používat ve skutečném životě. Pochopila jsem, že člověk nepotřebuje dlouhá léta, aby se naučil mluvit a rozumět rodilým mluvčím. Už za pár měsíců lze vidět velký pokrok.

Jsem hispanistka, lektorka a překladatelka španělštiny. Ráda pomůžu na cestě ke španělštině i vám.

Jak bude kurz probíhat?

 • Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí google učebny (google classroom), ve které najdete všechny potřebné materiály. E-mail s přístupem do učebny dostanete nejpozději v den zahájení kurzu.
 • Kurz bude trvat 16 týdnů.
 • Jedna lekce bude trvat 1 – 2 týdny. Vždy dostanete úvodní lekci formou video prezentace a další dny budou určeny k trénování s dalšími doplňujícími aktivitami.
 • Po celou dobu tam budu pro vás, odpovídat na dotazy, upozorňovat na případné nedostatky a vysvětlovat případné nejasnosti. Budu vám také dávat svou zpětnou vazbu na písemné i nahrané úkoly, které mi budete posílat.
 • Měli byste se tedy naučit základy španělštiny (budete ovládat výslovnost, naučíte se nejfrekventovanější slova a věty, slovesa v přítomném čase, budete se umět představit, říct o sobě minimálně základní informace, objednat si jídlo a pití a mnoho dalšího.
 • Součástí kurzu bude i 1 individuální půlhodinová konverzace nebo konzultace online. Kdykoliv o ni budete mít zájem, tak se mi ozvete a domluvíme se na termínu. Kdo bude mít zájem o víc konverzací nebo konzultací, tak si je může přiobjednat za speciální cenu pro účastníky kurzu.
 • Pokud náhodou nebudete stíhat tempo kurzu, budete chtít odjet na dovolenou nebo nebudete mít z jakéhokoliv důvodu na kurz chvíli čas, není to problém, všechny materiály budou v kurzu uloženy, můžete se k nim vracet nebo se k nim dostat i zpětně a vše dohnat.
 • Moji zpětnou vazbu na úkoly a odpovědi na vaše dotazy budu poskytovat ještě 2 měsíce po skončení kurzu.

CO VÁS V KURZU KONKRÉTNĚ ČEKÁ?

Úvodní videolekce

Ke každé nové lekci dostanete vysvětlení a přehled nové látky ve videolekci, ke které se budete moct vracet tak často, jak budete potřebovat. Lekci dostanete i v pdf, abyste si ji mohli třeba i vytisknout.

Namluvené věty s otázkami a textem

Slovní zásobu, výslovnost i gramatiku se budete moct učit s namluvenými větami, ke kterým budete mít i text s překladem. S otázkami budete trénovat myšlení ve španělštině.

Úkoly k procvičování

Kromě úvodních lekcí a namluvených vět budete průběžně dostávat i další různorodé úkoly k procvičování. Uslyšíte i mnoho materiálu namluveného rodilými mluvčími pro studenty španělšity.

1 konverzace nebo konzultace

V ceně kurzu je i 1 konverzace (případně konzultace), abyste si ji mohli, kromě jiných cvičení v kurzu, tentokrát vyzkoušet jeden na jednoho. Kdo bude mít zájem konverzovat více, lze si konverzace přiobjednat.

Moje podpora po celou dobu kurzu

Po celou dobu kurzu a ještě 2 měsíce po jeho skončení se mě můžete na cokoliv ptát. Ráda vám odpovím na všechny vaše otázky, nejasnosti a pochybnosti. Heslo: Blbá otázka neexistuje. Nebojte se tedy zeptat.

Zpětná vazba na vaše úkoly

Po celou dobu kurzu a ještě 2 měsíce po jeho skončení mi můžete posílat vámi vypracované úkoly ke kontrole. Všechny úkoly opravím a pošlu vám svou zpětnou vazbu, abyste věděli, na čem případně ještě zapracovat.

Klikněte na tlačítko KOUPIT KURZ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. Přístup do kurzu dostanete nejpozději v den začátku kurzu. 

KDY KURZ ZAČNE A KOLIK BUDE STÁT?

Kurz začne 5. února 2024 a bude trvat 16 týdnů.

Cena kurzu je

3 950 Kč.

Pokud se do kurzu chcete přidat i po jeho začátku, není to vůbec žádný problém. Všechny materiály budete mít k dispozici a budete tedy moct vše dohonit, nebo prostě postupovat svým tempem. 

Pro koho JE kurz vhodný?

Pro koho kurz vhodný NENÍ?

 • pro začátečníky nebo věčné začátečníky
 • pro lidi, kteří to myslí se španělštinou vážně a jsou připraveni se jí pravidelně věnovat
 • pro lidi otevřené moderním metodám studia jazyků, které fungují a jsou efektivní
 • pro pokročilé studenty
 • pokud už ovládáte slovesa v přítomném čase jako když bičem mrská
 • pro lidi, kteří se španělštině nehodlají pravidelně věnovat
 • pro lidi, kteří si myslí, že je jazyk naučí lektor a oni nebudou muset dělat nic

Reference

Skvělý kurz! Vaše maximální podpora Terezko, denní různorodé aktivity, jsem moc spokojená. Budu rozhodně pokračovat, potvrdilo se mi, že každodenní chvilka učení se jazyku je ta správná volba.
Romana Štočková
absolventka kurzu pro začátečníky
Kurz španělštiny pro začátečníky můžu všem doporučit, je zábavný, kombinuje různá cvičení, poslechová cvičení, doplňovačky….učení španělštiny nenásilnou formou. Moc mě to bavilo 🙂
Radka Čapková
absolventka kurzu pro začátečníky
Moc děkuji za skvělý kurz. I když jsem úplně vše většinou nestíhala, bylo fajn, že jsem se mohla kdykoli později k lekci vrátit a teď vše stále vstřebávám a možná i ještě doháním. Bylo mi to velkým přínosem, protože vím, že sama bych se k tomu stěží dokopávala. Moc oceňuji namluvený text, kde se člověk naučí správnou výslovnost.​
Monika Krčmářová
absolventka kurzu pro začátečníky

Neváhejte a vstupte do kurzu ještě dnes. Začněte se učit španělsky efektivně hned od začátku a uvidíte, že i za pár týdnů se toho můžete hodně naučit.  

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nejste si jistí, zda to bude pro vás to pravé? Naprosto vám rozumím. Ještě mě třeba neznáte, nevíte, co přesně čekat.

Kurz si můžete vyzkoušet a pokud se do 2 týdnů od začátku kurzu rozhodnete, že pro vás není vhodný, vrátím vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili, a současně vás odeberu ze skupiny. 

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY NEBO VÁM NENÍ NĚCO JASNÉ?

Napište mi na e-mail: info@terezapickova.cz a vše spolu vyřešíme.