• Košík je prázdný.
Vyberte stránku

E-book zdarma:

12 CHYB, KTERÝCH BYSTE SE MĚLI VYVAROVAT, POKUD SE CHCETE UČIT JAZYKY RYCHLE A EFEKTIVNĚ. 

  • Myslíte si, že nemáte talent na jazyky?
  • Nejdou vám tak, jak byste si přáli?
  • Učení jazyka je pro vás nudný a zdlouhavý proces?
  • Po letech učení se nejste schopni v dané zemi domluvit a rozumět rodilým mluvčím?

Pokud vám z nějakého důvodu jazyky moc nejdou, v tomto e-booku můžete zjistit v čem je možná problém, kde děláte chybu, proč neděláte pokroky a proč vás učení třeba ani nebaví.

Dala jsem dohromady 12 nejčastějších chyb při studiu jazyků, které vám pravděpodobně brání dosahovat mnohem lepších výsledků, učit se rychle, efektivně, a hlavně se při tom nenudit, ale bavit, učení si užívat a mít z něho radost. Neztrácet zbytečně čas, dělat velké pokroky a dosahovat svých snů.

Vyplňte své jméno a e-mail do formuláře níže a e-book vám hned pošlu jako dárek. K tomu získáte i občasné novinky a inspiraci především ze světa jazyků, na které vás budu upozorňovat e-mailem. 

Nejdříve pár nutných formalit:

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Tereza Picková, IČ: 878 62 107) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka CHCI E-BOOK ZDARMA! vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu především z oblasti jazyků. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na odkaz Zde se můžete odhlásit, který najdete na konci každého mého e-mailu. 

Tak jdeme na to?