bandera

Nemůžete nebo nechcete chodit na kurz španělštiny?

Jako samouk to moc nezvládáte?

Už trochu španělsky umíte a neradi byste vše zapomněli?

 

VSTUPTE DO NAŠÍ FACEBOOKOVÉ SKUPINY:

CLUB DE AFICIONADOS DE ESPAÑOL 

Možná vám chybí motivace nebo pevná vůle každý den něco pro španělštinu udělat. Nemáte čas na klasický kurz (ať už naživo či online), nemáte na kurz dost peněz. Nebo byste se rádi ve španělštině zlepšili, ale nevíte jak?

ŘEŠENÍM JE PRÁVĚ ZMÍNĚNÝ KLUB: 

 • budete součástí skupiny podobně naladěných lidí
 • ve skupině bude panovat přátelská atmosféra, budeme se podporovat, inspirovat a nebudeme kritizovat chyby
 • součástí skupiny je podpora lektorky, zkušené hispanistky, budu tam pro vás a odpovím vám na každý váš dotaz

KDO JSEM?

Jmenuju se Tereza Picková a budu vaší průvodkyní na cestě ke španělštině. 

Jazyky jsou mým velkým koníčkem a zvlášť španělština je mou srdeční záležitostí. 

Věnuju se také dalším cizím jazykům a tomu, jak se je učit efektivně. 

Baví mě, že se můžu v jazycích poměrně rychle zlepšovat a že je můžu používat ve skutečném životě. Pochopila jsem, že člověk nepotřebuje dlouhá léta, aby se naučil mluvit a rozumět rodilým mluvčím.

Jsem také překladatelka španělštiny. Ráda pomůžu na cestě ke španělštině i vám.

O ČEM JE TEDY KLUB? 

La maestra Teresa
toro

Každý den vám budu sdílet nějakou aktivitu, abyste měli možnost se alespoň chvíli věnovat španělštině. Jak často říkám, je lepší jazyku věnovat aspoň 10 minut denně než 2 hodiny jednou za čas. Když každý den něco pro jazyk uděláte, za pár měsíců zjistíte, že jste udělali pořádný kus práce a hlavně, že jste se nesmírně zlepšili.

 

Budu vám sdílet jen užitečné aktivity, rozhodně nečekejte hromadu mechanických cvičení nebo drcení gramatiky. Tu se budeme učit přirozeně a intuitivně. Chci vám přiblížit běžný jazyk, který budete moct s rodilými mluvčími skutečně používat.

 

Budeme průběžně pracovat na všech jazykových dovednostech, na poslechu, čtení, mluvení a psaní. 

 

 MŮŽETE SE TĚŠIT NA:  

 

guitarra
 • poslechy
 • videa
 • konverzační témata
 • četbu
 • cvičení na myšlení ve španělštině
 • novou slovní zásobu
 • nová slovní spojení a fráze
 • různá interaktivní cvičení
 • různé zajímavosti ze světa španělsky mluvících zemí
 • kdo bude chtít, 1x do měsíce budete mít možnost skupinové konverzace s rodilým mluvčím
 • a další

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Do klubu průběžně přidávám aktivity na různá témata, je jedno kdy se přihlásíte a je jen na vás, jak dlouho v něm budete chtít být. Můžete mi i sdělit svá přání a požadavky na témata, která byste si přáli probrat a budu se snažit je co nejdřív zařadit.

Klub probíhá v uzavřené facebookové skupině, do které dostanete přístup po zaplacení. 

 

abanico

KOLIK TO BUDE STÁT?

Cena za 1 měsíc členství ve facebookové skupině

Club de aficionados de español je:

500 Kč

Přibližně za cenu jedné kvalitní individuální lekce s lektorem máte aktivity na každý den, motivaci a mojí podporu po celý měsíc. 

Vy sami se rozhodnete, zda budete chtít pokračovat, skončit nebo členství v klubu z jakéhokoliv důvodu třeba jen přerušit.

ABYSTE ALE MĚLI LEPŠÍ PŘEDSTAVU O TOM, DO ČEHO JDETE, NABÍZÍM VÁM KLUB NA ZKOUŠKU NA 1 MĚSÍC ZA POLOVIČNÍ CENU:

250 KČ 

Během zkušebního období se sami rozhodnete, zda se vám v klubu líbí a zda vám přináší hodnotu nebo ne. Pak si buď koupíte pokračování, nebo klub jednoduše opustíte. Ke konci zkušebního období vám pošlu fakturu a budete mít ještě pár dní na rozmyšlenou. 

„Pro koho je klub určen?

 • Pro aspoň trochu pokročilejší studenty, kteří si chtějí španělštinu zlepšovat z pohodlí svého domova (ideálně přibližně úroveň B1 a vyšší).
 • Pro studenty připravené se španělštině věnovat každý den alespoň 10 minut, podle svých možností. 
 • Pro lidi otevřené „netradičním“ metodám studia jazyků.

 

Pro koho klub určen není?

 • Pro úplné začátečníky a pro velmi málo pokročilé studenty. 
 • Klub není vhodný pro úrovně A1 a začínající A2.
 • Pro lidi, kteří ve španělštině zatím skoro ničemu nerozumí.
 • Pro ty, kdo se jazyku neplánují pravidelně věnovat. Byla by to ztráta času.
 • Pro zaryté milovníky neefektivních tradičních metod učení se jazykům. 
pelota

CO ŘÍKAJÍ NA KLUB STUDENTI, KTEŘÍ SI HO UŽ VYZKOUŠELI?

Jako vášnivý samouk mám odzkoušeno spoustu fcb stránek a skupin a několik online kurzů. Některé mi vyhovují více, jiné méně. Club de aficionados de español Terezy Pickové je ale unikátní projet na českém internetu, který na to jde úplně jinak. Vyvrací mýty týkající se učení jazyka a používá funkční metody, o kterých se všude jen mluví, ale málo kdo je dokáže plnohodnotně využívat. Postupem času jsem mnohé ze svých dřívějších aktivit učení se španělštiny omezila, abych se mohla věnovat naplno aktivitám v klubu a čas určený k učení tak využívala opravdu efektivně.  Kurz je zábavný, nabízí velké množství pestrých a originálních aktivit a je veden profesionální lektorkou, která poskytuje plnou podporu. Doporučuji všem, kteří to se španělštinou myslí vážně, chtějí se v ní reálně posunout a zároveň je odrazují standardní výukové modely nebo pocit, že se posouvají jen minimálně. Jde to i jinak. A funguje to.

Zdeňka Blahová

Tenhle club je naprostá špička! Španělštinu se učím už 2 roky a hledala jsem místo, kde bych si mohla svoje znalosti každý den více procvičovat a prohlubovat, abych nevyšla ze cviku. Tento club je přesně to pravé, protože mi umožňuje se jazyku každý den alespoň chvíli věnovat, navíc zábavnou formou. Jak se říká, je lepší 10 min. každý den než 2 hodiny jednou za čas. 
 
V clubu jsou různorodá témata pro trénink čtení, psaní, poslechu i mluvení. Lektorka je profesionální, vždy poradí či pomůže, když je potřeba a je vidět, že má hluboké zkušenosti s moderní výukou jazyků. Rozhodně to není nuda jako ve škole. 🙂 Pokud tedy chcete svou španělštinu stále udržovat a zlepšovat, zde najdete vhodný prostor a možná i nové přátele.
Lenka Řezníčková

milovnice španělské kultury, kubánské salsy a kryptoměn, www.cestakesnu.cz

Španělský klub, vedený Terezkou, mi ve výuce španělštiny velmi pomohl. Hlavně oceňuji různorodost aktivit a didaktické schopnosti Terezky. Každý den si mohu opakovat látku jiným způsobem. Díky tomu jsem v každodenním kontaktu s jazykem. Tento klub je pro mě velmi inspirující a myslím, že se budu inspirovat i ve škole při svých hodinách francouzštiny.

Mgr. Andrea Zelenková

milovnice románských jazyků

„Před nedávnem jsem narazila na fb na klub zabývající se učením a praktikovaním španělštiny. Mám přítele z Kanárských ostrovů a proto mám motivaci se učit tento krásný jazyk. V klubu je možné sledovat zajímavá videa, která jsou doprovázena i titulky ve španělštině, což je pro učení velmi praktické. Tereza zadává každý týden také úkoly a motivuje ke konverzaci přímo na fb. Najdete zde i odkazy na testy, kde si ověříte své znalosti. Jsem moc ráda, že jsem se do klubu přidala a možná zde najdu i nové přátele. Děkuji za klub a přeji hodně spokojených členů.“ 

Magdalena Podaná

Vstupte do klubu ještě dnes a začněte pracovat na své španělštině. Uvidíte, že každodenní krůčky vás sice nenápadně, ale jistě povedou k cíli.  

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY NEBO VÁM NENÍ NĚCO JASNÉ?

Napište mi na e-mail: info@terezapickova.cz a vše spolu vyřešíme.