bandera

ONLINE KURZ ŠPANĚLŠTINY PRO ZAČÁTEČNÍKY 

Toužíte se naučit tento krásný jazyk?

Rádi byste se učili efektivně, ale zároveň tak, aby to nebyla nuda?

Chcete se učit z pohodlí svého domova a v dobu, která vám vyhovuje?

bandera

Mám pro vás online kurz pro úplné začátečníky, který poslouží i zaseknutým tzv. věčným začátečníkům. 

bailarina

Možná chcete začít se španělštinou, ale nevíte, jak na to. Nechce se vám do klasického kurzu, na individuální lekce nemáte buď čas nebo peníze. Rádi byste se učili z pohodlí svého domova a v době, která vyhovuje právě vám. Chcete dělat velké pokroky už od začátku a nechcete sklouznout do skupiny tzv. věčných začátečníků. Ať už je váš důvod jakýkoliv, věřím, že můj kurz vám pomůže.

V ONLINE KURZU SE BUDETE UČIT:

 • efektivně a nebude se upřednostňovat jen jedna nebo 2 jazykové disciplíny (např. slovíčka a gramatika), je potřeba se věnovat i ostatním disciplínám, aby to nedopadlo tak, že třeba po 10 letech studia pořád rodilým mluvčím nerozumíme a nejsme schopni dát dohromady kloudnou větu
 • budete se učit tak, abyste španělštinu mohli začít co nejdřív aktivně používat a to ve všech jazykových disciplínách (rozumět, číst, psát a mluvit)
 • nebudete se učit o španělštině přemýšlet a analyzovat ji, ale používat ji, myslet v ní, to zabrání pomalému, neplynulému vyjadřování, kdy si věty a slovíčka v hlavě překládáte a přemýšlíte o gramatických pravidlech, je to nepříjemné vám i tomu, kdo vás poslouchá
 • kurz je formou samostudia, učíte se v dobu, která vyhovuje vám, zároveň máte ke kurzu mou plnou podporu, můžete se na cokoliv zeptat a samozřejmě mi posílat vypracované úkoly ke kontrole

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁDĚT?

Jsem Tereza Picková a budu vaší průvodkyní na cestě ke španělštině. 

Jazyky jsou mým velkým koníčkem a zvlášť španělština je mou srdeční záležitostí. 

Věnuju se také dalším cizím jazykům a tomu, jak se je učit efektivně. 

Baví mě, že se můžu v jazycích poměrně rychle zlepšovat a že je můžu používat ve skutečném životě. Pochopila jsem, že člověk nepotřebuje dlouhá léta, aby se naučil mluvit a rozumět rodilým mluvčím.

Jsem hispanistka, lektorka a překladatelka španělštiny. Ráda pomůžu na cestě ke španělštině i vám.

La maestra Teresa

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

 • Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí google učebny (google classroom), ve které najdete všechny potřebné materiály. E-mail s přístupem do učebny dostanete nejpozději v den zahájení kurzu
 • Kurz bude trvat 15 týdnů
 • Jedna lekce bude trvat 1 – 2 týdny. Vždy dostanete úvodní lekci formou video prezentace a další dny budou určeny k trénování s dalšími doplňujícími aktivitami
 • Po celou dobu tam budu pro vás, odpovídat na dotazy, upozorňovat na případné nedostatky a vysvětlovat případné nejasnosti. Budu vám také dávat svou zpětnou vazbu na písemné i nahrané úkoly, které mi budete posílat.
 • Měli byste se tedy naučit základy španělštiny (budete ovládat výslovnost, naučíte se nejfrekventovanější slova a věty, slovesa v přítomném čase, budete se umět představit, říct o sobě minimálně základní informace, objednat si jídlo a pití a mnoho dalšího.
 • Součástí kurzu bude i 1 individuální půlhodinová konverzace nebo konzultace online. Kdykoliv o ni budete mít zájem, tak se mi ozvete a domluvíme se na termínu. Kdo bude mít zájem o víc konverzací nebo konzultací, tak si je může přiobjednat za speciální cenu pro účastníky kurzu.
 • Pokud náhodou nebudete stíhat tempo kurzu, budete chtít odjet na dovolenou nebo nebudete mít z jakéhokoliv důvodu na kurz chvíli čas, není to problém, všechny materiály budou v kurzu uloženy, můžete se k nim vracet nebo se k nim dostat i zpětně a vše dohnat. 
 • Moji zpětnou vazbu na úkoly a odpovědi na vaše dotazy budu poskytovat ještě 2 měsíce po skončení kurzu.  

 

CO VÁS V KURZU KONKRÉTNĚ ČEKÁ?

Úvodní lekce

Namluvené věty s otázkami a textem

l

Úkoly k procvičování

 1 konzultace/ konverzace v ceně

Moje podpora po celou dobu kurzu

Zpětná vazba na vaše úkoly

KDY KURZ ZAČNE A KOLIK BUDE STÁT?

Kurz začne 4. září 2023 a bude trvat 15 týdnů.

  

Cena kurzu je

3950

NYNÍ HO ALE MŮŽETE ZÍSKAT S LETNÍ SLEVOU DO PONDĚLÍ 4. 9. 2023 za:

3150 Kč.

Pokud se do kurzu chcete přidat i po jeho začátku, není to vůbec žádný problém. Všechny materiály budete mít k dispozici a budete tedy moct vše dohonit, nebo prostě postupovat svým tempem. 

Pro koho je kurz vhodný?

 • pro začátečníky nebo věčné začátečníky
 • pro lidi, kteří to myslí se španělštinou vážně a jsou připraveni se jí pravidelně věnovat
 • pro lidi otevřené moderním metodám studia jazyků, které fungují a jsou efektivní

 

Pro koho kurz není vhodný?

 • pro pokročilé studenty
 • pokud už ovládáte slovesa v přítomném čase jako když bičem mrská
 • pro lidi, kteří se španělštině nehodlají pravidelně věnovat
 • pro lidi, kteří si myslí, že je jazyk naučí lektor a oni nebudou muset dělat nic

 

guitarra

JAK JSOU S MÝMI LEKTORSKÝMI SLUŽBAMI SPOKOJENÍ MÍ STUDENTI?

Moc děkuji za skvělý kurz. I když jsem úplně vše většinou nestíhala, bylo fajn, že jsem se mohla kdykoli později k lekci vrátit a teď vše stále vstřebávám a možná i ještě doháním. Bylo mi to velkým přínosem, protože vím, že sama bych se k tomu stěží dokopávala. Moc oceňuji namluvený text, kde se člověk naučí správnou výslovnost.

Monika Krčmářová

absolventka kurzu pro začátečníky

Skvělý kurz! Vaše maximální podpora Terezko, denní různorodé aktivity, jsem moc spokojená. Budu rozhodně pokračovat, potvrdilo se mi, že každodenní chvilka učení se jazyku je ta správná volba.

Romana Štočková

absolventka kurzu pro začátečníky

Kurz španělštiny pro začátečníky můžu všem doporučit, je zábavný, kombinuje různá cvičení, poslechová cvičení, doplňovačky….učení španělštiny nenásilnou formou. Moc mě to bavilo 🙂

Radka Čapková

absolventka kurzu pro začátečníky

Jako vášnivý samouk mám odzkoušeno spoustu fb stránek a skupin a několik online kurzů. Některé mi vyhovují více, jiné méně. Club de aficionados de español Terezy Pickové je ale unikátní projet na českém internetu, který na to jde úplně jinak. Vyvrací mýty týkající se učení jazyka a používá funkční metody, o kterých se všude jen mluví, ale málo kdo je dokáže plnohodnotně využívat. Postupem času jsem mnohé ze svých dřívějších aktivit učení se španělštiny omezila, abych se mohla věnovat naplno aktivitám v klubu a čas určený k učení tak využívala opravdu efektivně.  Kurz je zábavný, nabízí velké množství pestrých a originálních aktivit a je veden profesionální lektorkou, která poskytuje plnou podporu. Doporučuji všem, kteří to se španělštinou myslí vážně, chtějí se v ní reálně posunout a zároveň je odrazují standardní výukové modely nebo pocit, že se posouvají jen minimálně. Jde to i jinak. A funguje to.

Zdeňka Blahová

Tenhle club je naprostá špička! Španělštinu se učím už 2 roky a hledala jsem místo, kde bych si mohla svoje znalosti každý den více procvičovat a prohlubovat, abych nevyšla ze cviku. Tento club je přesně to pravé, protože mi umožňuje se jazyku každý den alespoň chvíli věnovat, navíc zábavnou formou. Jak se říká, je lepší 10 min. každý den než 2 hodiny jednou za čas. 
 
V clubu jsou různorodá témata pro trénink čtení, psaní, poslechu i mluvení. Lektorka je profesionální, vždy poradí či pomůže, když je potřeba a je vidět, že má hluboké zkušenosti s moderní výukou jazyků. Rozhodně to není nuda jako ve škole. 🙂 Pokud tedy chcete svou španělštinu stále udržovat a zlepšovat, zde najdete vhodný prostor a možná i nové přátele.
Lenka Řezníčková

milovnice španělské kultury, kubánské salsy a kryptoměn, www.cestakesnu.cz

Španělský klub, vedený Terezkou, mi ve výuce španělštiny velmi pomohl. Hlavně oceňuji různorodost aktivit a didaktické schopnosti Terezky. Každý den si mohu opakovat látku jiným způsobem. Díky tomu jsem v každodenním kontaktu s jazykem. Tento klub je pro mě velmi inspirující a myslím, že se budu inspirovat i ve škole při svých hodinách francouzštiny.

Mgr. Andrea Zelenková

milovnice románských jazyků

Neváhejte a vstupte do kurzu ještě dnes. Začněte se učit španělsky efektivně hned od začátku a uvidíte, že i za pár týdnů se toho můžete hodně naučit.  

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nejste si jistí, zda to bude pro vás to pravé? Naprosto vám rozumím. Ještě mě třeba neznáte, nevíte co přesně čekat.

Kurz si můžete vyzkoušet a pokud se do 2 týdnů od začátku kurzu rozhodnete, že pro vás není vhodný, vrátím vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili, a současně vás odeberu ze skupiny. 

 

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY NEBO VÁM NENÍ NĚCO JASNÉ?

Napište mi na e-mail: info@terezapickova.cz a vše spolu vyřešíme.