bandera

 ONLINE KURZ ŠPANĚLŠTINY ZAMĚŘENÝ NA MINULÉ ČASY

Toužíte se významně zlepšit v tomto krásném jazyce?

Rádi byste se učili efektivně, ale zároveň tak, aby to nebyla nuda?

Chcete se učit z pohodlí svého domova a v dobu, která vyhovuje vám?

bandera

 Mám pro vás online kurz pro pokročilé studenty. Navazuje na můj online kurz pro mírně pokročilé. Je vhodný i pro ty, kteří mají už nějaké základy a chtějí svou španělštinu dál rozvíjet. Pokud se chcete naučit především minulé časy, je kurz pro vás ideální.  

bailarina

Možná chcete pokračovat se svou španělštinou, nebo se k ní chcete vrátit, ale nevíte, jak na to. Nechce se vám do klasického kurzu, na individuální lekce nemáte buď čas nebo peníze. Rádi byste se učili z pohodlí svého domova a v době, která vyhovuje právě vám. Chcete dělat velké pokroky a učení si užívat. 

V ONLINE KURZU SE BUDETE UČIT:

 • efektivně a nebude se upřednostňovat jen jedna nebo 2 jazykové disciplíny (např. slovíčka a gramatika), je potřeba se věnovat i ostatním disciplínám, aby to nedopadlo tak, že třeba po 10 letech studia pořád rodilým mluvčím nerozumíte a nejste schopni dát dohromady kloudnou větu
 • budete se učit tak, abyste španělštinu mohli začít co nejdřív aktivně používat a to ve všech jazykových disciplínách (rozumět, číst, psát a mluvit)
 • nebudete se učit o španělštině přemýšlet a analyzovat ji, ale používat ji, myslet v ní, to zabrání pomalému, neplynulému vyjadřování, kdy si věty a slovíčka v hlavě překládáte a přemýšlíte o gramatických pravidlech 
 • nemusíte být v určitý čas online, budete studovat v dobu, která vyhovuje vám, lekce jsou formou samostudia, zároveň máte ke kurzu mou plnou podporu a můžete se na cokoliv ptát a posílat mi vypracované úkoly ke kontrole

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁDĚT?

Jsem Tereza Picková a budu vaší průvodkyní na cestě ke španělštině. 

Jazyky jsou mým velkým koníčkem a zvlášť španělština je mou srdeční záležitostí. 

Věnuju se také dalším cizím jazykům a tomu, jak se je učit efektivně. 

Baví mě, že se můžu v jazycích poměrně rychle zlepšovat a že je můžu používat ve skutečném životě. Pochopila jsem, že člověk nepotřebuje dlouhá léta, aby se naučil mluvit a rozumět rodilým mluvčím.

Jsem hispanistka, lektorka a překladatelka španělštiny. Ráda pomůžu na cestě ke španělštině i vám.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

La maestra Teresa
 • Kurz bude probíhat v uzavřené facebookové skupině, ve které najdete všechny potřebné materiály. E-mail s přístupem do skupiny dostanete nejpozději v den zahájení kurzu
 • Kurz poběží 12 týdnů.  
 • Nová látka bude vždy vysvětlena v přehledové lekci. Ta bude především informativní a v ostatních dnech budeme vše procvičovat, prohlubovat a automatizovat.  
 • Po celou dobu tam budu pro vás, odpovídat na dotazy, upozorňovat na případné nedostatky a vysvětlovat případné nejasnosti. Po skončení kurzu byste tedy už měli umět vyjádřit a používat všechny minulé časy, souslednost časovou a procvičit si i čas přítomný a budoucí a rozšířit si svou slovní zásobu o další várku nejpoužívanějších slov. 
 • Součástí kurzu je i 1 hodina online konverzace. Není povinná, ale určitě je dobré ji využít. Lze ji rozdělit třeba i na 2x po půlhodině. Až o ni budete mít zájem, dáte mi vědět a vybereme vhodný termín. Kdo bude chtít konverzací víc, bude si moct doobjednat další.
 • Pokud náhodou nebudete stíhat tempo kurzu, budete chtít odjet na dovolenou nebo nebudete mít z jakéhokoliv důvodu na kurz chvíli čas, není to problémvšechny materiály budou v kurzu uloženy, můžete se k nim vracet nebo se k nim dostat i zpětně a vše dohnat. 
 • Moji zpětnou vazbu na úkoly a odpovědi na vaše dotazy budu poskytovat ještě 2 měsíce po skončení kurzu 

 

CO VÁS V KURZU KONKRÉTNĚ ČEKÁ?

Úvodní lekce

Namluvené texty rodilými mluvčími v mp3

Aktivity na intuitivní vstřebání gramatiky

Cvičení na trénování myšlení ve španělštině

l

Úkoly k procvičování

1 hodina online konverzace/konzultace

Moje podpora po celou dobu kurzu

Zpětná vazba na vaše úkoly

KDY KURZ ZAČNE A KOLIK BUDE STÁT?

Kurz začne 8. května 2023 a bude trvat 12 týdnů.

Kurzem si můžete projít i sami svým tempem ve stávající facebookové skupině. 

Cena kurzu je 

2500 Kč. 

Pokud se do kurzu chcete přidat i po jeho začátku, není to vůbec žádný problém. Všechny materiály budete mít k dispozici a budete tedy moct vše dohonit, nebo prostě postupovat svým tempem. 

Pro koho je kurz vhodný?

 • pro mírně pokročilé studenty, kteří se chtějí nebo potřebují naučit minulé časy a pro lidi, kteří to myslí se španělštinou vážně a jsou připraveni se jí pravidelně věnovat
 • pro lidi otevřené moderním metodám studia jazyků, které fungují a jsou efektivní

 

Pro koho kurz není vhodný?

 • pro úplné začátečníky
 • pro studenty, kteří už ovládají minulé časy
 • pro studenty, kteří chtějí pouze drtit gramatiku
 • pro lidi, kteří se španělštině nehodlají pravidelně věnovat
 • pro lidi, kteří si myslí, že je jazyk naučí lektor a oni nebudou muset dělat nic

 

guitarra

JAK JSOU S MÝMI LEKTORSKÝMI SLUŽBAMI SPOKOJENÍ MÍ STUDENTI?

Facebookový kurz jsem si opravdu velmi užila. Každý den mě čekal zábavný úkol, časově zcela zvladatelný, ač bylo zadání rozlišné, kurz postupoval podle úrovně. Nejvíce nápomocné byly strukturované krátké věty,  kde byla dobře zachycena gramatika i slovní zásoba. Lektorka byla vždy připravena pomoci. Děkuji a těším se na další.
Veronika Černá

absolventka kurzu pro mírně pokročilé

Kurz španělštiny pro pokročilé se mi líbil. Potrénovala jsem poslech v různých videích, rozšířila slovní zásobu, naučila se novou gramatiku a nakonec si vyzkoušela i mluvení při online hodině. Vše splnilo, co jsem očekávala.
Alena Pešková

absolventka kurzu pro mírně pokročilé

Kurz španělštiny pro začátečníky můžu všem doporučit, je zábavný, kombinuje různá cvičení, poslechová cvičení, doplňovačky….učení španělštiny nenásilnou formou.Moc mě to bavilo 🙂
Radka Čapková

studentka kurzu pro začátečníky

Jako vášnivý samouk mám odzkoušeno spoustu fb stránek a skupin a několik online kurzů. Některé mi vyhovují více, jiné méně. Club de aficionados de español Terezy Pickové je ale unikátní projet na českém internetu, který na to jde úplně jinak. Vyvrací mýty týkající se učení jazyka a používá funkční metody, o kterých se všude jen mluví, ale málo kdo je dokáže plnohodnotně využívat. Postupem času jsem mnohé ze svých dřívějších aktivit učení se španělštiny omezila, abych se mohla věnovat naplno aktivitám v klubu a čas určený k učení tak využívala opravdu efektivně.  Kurz je zábavný, nabízí velké množství pestrých a originálních aktivit a je veden profesionální lektorkou, která poskytuje plnou podporu. Doporučuji všem, kteří to se španělštinou myslí vážně, chtějí se v ní reálně posunout a zároveň je odrazují standardní výukové modely nebo pocit, že se posouvají jen minimálně. Jde to i jinak. A funguje to.
Zdeňka Blahová

Tenhle club je naprostá špička! Španělštinu se učím už 2 roky a hledala jsem místo, kde bych si mohla svoje znalosti každý den více procvičovat a prohlubovat, abych nevyšla ze cviku. Tento club je přesně to pravé, protože mi umožňuje se jazyku každý den alespoň chvíli věnovat, navíc zábavnou formou. Jak se říká, je lepší 10 min. každý den než 2 hodiny jednou za čas. 
 
V clubu jsou různorodá témata pro trénink čtení, psaní, poslechu i mluvení. Lektorka je profesionální, vždy poradí či pomůže, když je potřeba a je vidět, že má hluboké zkušenosti s moderní výukou jazyků. Rozhodně to není nuda jako ve škole. 🙂 Pokud tedy chcete svou španělštinu stále udržovat a zlepšovat, zde najdete vhodný prostor a možná i nové přátele.
Lenka Řezníčková

milovnice španělské kultury, kubánské salsy a kryptoměn, www.cestakesnu.cz

Španělský klub, vedený Terezkou, mi ve výuce španělštiny velmi pomohl. Hlavně oceňuji různorodost aktivit a didaktické schopnosti Terezky. Každý den si mohu opakovat látku jiným způsobem. Díky tomu jsem v každodenním kontaktu s jazykem. Tento klub je pro mě velmi inspirující a myslím, že se budu inspirovat i ve škole při svých hodinách francouzštiny.
Mgr. Andrea Zelenková

milovnice románských jazyků

Neváhejte a vstupte do kurzu ještě dnes, zvýhodněná cena bude platit jen tentokrát, další kolo kurzu bude už za vyšší cenu. Začněte se učit španělsky efektivně co nejdřív a uvidíte, že i za pár týdnů se toho můžete hodně naučit.  

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nejste si jistí, zda to bude pro vás to pravé? Naprosto vám rozumím. Ještě mě třeba neznáte, nevíte co přesně čekat.

Kurz si můžete vyzkoušet a pokud se do 2 týdnů od začátku kurzu rozhodnete, že pro vás není vhodný, vrátím vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili, a současně vás odeberu ze skupiny. 

 

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY NEBO VÁM NENÍ NĚCO JASNÉ?

Napište mi na e-mail: info@terezapickova.cz a vše spolu vyřešíme.